Back to top
Weiss Klinik - Salon Optyczny

Optyk

Centrum Okulistyczne Weiss Klinik to miejsce, gdzie chcemy kompleksowo zadbać o Twój wzrok.

Poza diagnostyką, leczeniem i zabiegami okulistycznymi, zapraszamy również do naszego salonu optycznego Weiss Optic.

W Weiss Optic oferujemy bogaty wybór opraw okularowych, także światowych marek, takich jak: Chopard, Calvin Klein, Lacoste, Ray-Ban, Givenchy, okularów korekcyjnych, szkieł korekcyjnych, soczewek kontaktowych oraz okularów przeciwsłonecznych. 
 

  Okulary korekcyjne

  Okulary korekcyjne służą do korekcji wad wzroku. Odpowiednie skupienie światła na siatkówce, korygowane przez soczewkę sprawia, że uzyskujemy prawidłowe i wyraźne widzenie.

  W Weiss Optic oferujemy szeroki wybór szkieł korekcyjnych i opraw okularowych.
  Okulary to oprawa, która wpływa na komfort noszenia i nasz wygląd. Dobieramy je do kształtu twarzy, naszych preferencji i zmieniających się trendów modowych. Jakość widzenia zapewniają zaś soczewki korekcyjne, które różnią się przede wszystkim rodzajem materiału z jakiego są wykonane, oraz przeznaczeniem.

  Soczewki kontaktowe

  Soczewki kontaktowe to alternatywa dla korekcji wady wzroku za pomocą okularów. Soczewka umieszczana jest bezpośrednio na rogówce, dlatego nazywana jest soczewką kontaktową. W Weiss Optic oferujemy soczewki miękkie i twarde, jak też soczewki ortokeratologiczne umożliwiające korekcję wad wzroku w czasie snu.

  Okulary przewciwsłoneczne

  Okulary przeciwsłoneczne przede wszystkim powinny chronić oczy przed szkodliwymi promieniami UV. Promieniowanie ultrafioletowe (UV) działa niekorzystnie na nasz organizm, w tym również na wzrok. Może wywoływać zapalenie spojówek, uszkodzenie rogówki, zwyrodnienie plamki żółtej i zaćmę. Warto pamiętać, że promieniowanie UV występuje w ciągu całego roku, niezależnie od pogody. Wybierając okulary przeciwsłoneczne zwracamy uwagę na moc filtra UV – pełną ochronę przed promieniami UV zapewnią okulary z filtrem UV 400. Pochłaniają one 100% promieniowania.

  Pracownia Optyczna Weiss Optic

  W salonie optycznym Weiss Optic dysponujemy własną pracownią optyczną, która umożliwia nam przygotowanie okularów w czasie zaledwie 30 minut!
  Dzięki nowoczesnemu sprzętowi możemy przygotować okulary w każdej oprawie i z wykorzystaniem każdego rodzaju soczewek.

  dowiedz się więcej

  Optyka

  Samochód ratujący oczy

  Zaćmobus

  Profilaktyka Zaćmy

  Sprawdź Niebieskie tło