Back to top
Weiss Klinik - optyk, okulistyka, chirurgia plastyczna

Blog

Nowości Optyk

LOOKnij na nowe okulary, za połowę!

Wykorzystaj wolne dni na zbadanie wzroku i... nowe okulary! Teraz dla naszych Pacjentów mamy -50% na oprawy okularowe w Salonie Optycznym Weiss Optic!

Okulary są bardzo ważne! Dzięki okularom, widzimy po prostu wyraźniej. Same oprawy okularowe są zaś istotnym elementem naszego wizerunku i ubioru. Dlatego zachęcamy Cię, abyś wolne dni w okresie wakacyjno-urlopowym wykorzystała i wykorzystał na wizytę u okulisty w Centrum Okulistycznym Weiss Klinik w Chorzowie!

Podczas konsultacji okulistycznej w Weiss Klinik zbadamy stan zdrowia Twoich oczu i dobierzemy ewentualnie okulary, abyś mogła i mógł wyraźniej widzieć czy po prostu bezpiecznie pracować przy komputerze. Dla naszych Pacjentów, którzy zdecydują się na taką wizytę w Weiss Klinik, mamy wyjątkową promocję:

LOOKnij na nowe okulary, za połowę!

W naszym Salonie Optycznym Weiss Optic, który mieści się w Weiss Klinik w Chorzowie, proponujemy -50% na oprawy okularowe dla wszystkich Pacjentów, którzy skorzystają z konsultacji okulistycznej w Weiss Klinik. Oferta dotyczy wizyt zrealizowanych w terminie do 31 sierpnia 2022 r. 

Serdecznie zapraszamy do Weiss Klinik i Weiss Optic - w Chorzowie, ul. Wiejska 4. Aby umówić wizytę, skontaktuj się z Biurem Obsługi Pacjenta: tel. 32 245 97 63.