Back to top
Weiss Klinik - optyk, okulistyka, chirurgia plastyczna

Blog

Nowości Laserowa korekcja wad wzroku

Zobacz lato wyraźniej! Laserowa korekcja wzroku: -25% na drugie oko

…i ciesz się dobrym widzeniem bez okularów przez wszystkie pory roku – tylko TERAZ zabieg laserowej korekcji wzroku -25% na drugie oko.

 

Laserowa korekcja wad wzroku to trwający zaledwie kilka minut zabieg, który ma na celu korekcję wady wzroku poprzez odpowiednio wymodelowanie rogówki oka - aby zapewnić prawidłowe ogniskowanie światła na siatkówce i zapewnić ostre widzenie, bez konieczności dodatkowej korekcji za pomocą okularów czy soczewek kontaktowych. 

Zabieg poprzedzony jest wieloma specjalistycznymi badaniami narządu wzroku, które - oprócz odpowiedzi na pytanie, czy laserowa korekcja jest metodą dla korekcji Twojej wady wzroku - ma dać lekarzowi obraz stanu zdrowia Twoich oczu. Dzięki badaniom, lekarz zaproponuje najbardziej optymalną dla Ciebie metodę zabiegową oraz przedstawi efekty, jakich możesz spodziewać się dzięki zabiegowi laserowej korekcji wady wzroku.

Tylko teraz w Weiss Klinik -25% na drugie oko!

Akcja -25% na drugie oko na zabieg laserowej korekcji wzroku dotyczy pacjentów, którzy umówią  wizytę kwalifikującą do zabiegu w terminie od 01.06.2023 do 30.06.2023 i wykonają zabieg w Weiss Klinik w Chorzowie w terminie do 31.08.2023. Akcja trwa od 01.06.2023 do 30.06.2022 i nie dotyczy metody femto-LASIK. 

Dowiedz się więcej o laserowej korekcji wad wzroku w Weiss Klinik >>

Umów wizytę w Weiss Klinik >>