Back to top
Weiss Klinik - Ginekologia

Ginekologia

Dla zdrowia kobiety stworzyliśmy w Weiss Klinik poradnię, 

która kompleksowo zajmuje się kobietą i leczeniem chorób kobiecych.

W naszej Poradni Ginekologicznej zajmujemy się profilaktyką i leczeniem chorób kobiecych oraz zabiegami estetycznymi, które przywracają kobietom poczucie komfortu fizycznego i psychicznego. Wykonujemy zabiegi i operacje ginekologiczne z użyciem wysokiej klasy aparatury. Opiekujemy się kobietami w ciąży

Ginekologia zachowawcza

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem kobiecych dolegliwości, które nie wymagają interwencji chirurgicznej. Kobieta niezależnie od swego wieku powinna być pod stałą opieką ginekologa. Systematyczne wizyty w gabinecie ginekologicznym pozwalają na zachowanie zdrowia w tej ważnej sferze życia.

W naszej Poradni Ginekologicznej wykonujemy badania kontrolne i cytologiczne oraz USG dopochwowe. Leczymy przewlekłe i ostre stany zapalne, wysiłkowe nietrzymanie moczu, niepłodność i nadżerki. Zakładamy wkładki antykoncepcyjne, wykonujemy testy HPV.

Ginekologia operacyjna

Zajmuje się leczeniem chorób kobiecych poprzez zabiegi i operacje ginekologiczne. Operacje w ginekologii służą poprawie zdrowia kobiety wtedy, gdy metody nieinwazyjne są nieskuteczne lub zabiegi operacyjne są jedyną metodą leczenia. Operacje są konieczne w przypadku: nowotworów, mięśniaków, torbieli, nieprawidłowego położenia narządów rodnych, nietrzymania moczu, ciąży ektopowej (pozamacicznej).

Nowoczesne metody leczenia operacyjnego często nie wymagają otwarcia powłok, a jedynie nacięcia laparoskopowego. Zabiegi oszczędzające zmniejszają ból i dyskomfort, skracają okres rekonwalescencji i zmniejszają ryzyko wystąpienia powikłań pooperacyjnych.

W ramach Poradni Ginekologicznej w Weiss Klinik wykonujemy drobne zabiegi ginekologiczne oraz proponujemy konsultacje specjalistyczne w zakresie ginekologii operacyjnej i laparoskopowej.

Ginekologia estetyczna

Zajmuje się uszkodzeniami i poprawą wyglądu zewnętrznych narządów płciowych. Dbamy o komfort fizyczny i psychiczny kobiet, które cierpią z powodu defektów istniejących od urodzenia, powstałych w wyniku przebytych porodów lub będących wynikiem pokwitania czy przekwitania.

Defekty narządów płciowych są często powodem zakażeń i mają wpływ na życie intymne. Bywają dyskomfortowe przy aktywności fizycznej, utrudniają wykonywaniu określonych zawodów. Przede wszystkim wpływają na poczucie wartości kobiety.

Naszym celem jest poprawa komfortu życia kobiety poprzez przemyślane zabiegi i operacje ginekologiczne. W Weiss Klinik proponujemy zabiegi poprawiające estetykę narządów płciowych kobiety

Samochód ratujący oczy

Zaćmobus

Profilaktyka Zaćmy

Sprawdź Niebieskie tło