Back to top
Weiss Klinik - optyk, okulistyka, chirurgia plastyczna

Blog

Nowości

Psycholog w zespole medycznym Weiss Klinik

Zespół medyczny Centrum Okulistycznego Weiss Klinik powiększył się o specjalistę psychologa. Mikołaj Böhm specjalizuje się w psychologii rozwojowej, psychologii pracy oraz psychologii transportu.

W Weiss Klinik psycholog Mikołaj Böhm zajmuje się przede wszystkim wsparciem naszych pacjentów przed czekającymi ich zabiegami, szczególnie chirurgii plastycznej. Ponadto diagnozą i poradnictwem psychologicznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także doradztwem zawodowym oraz badaniami i wydawaniem pozwoleniem dla wymaganych prawem zawodów – m.in. kierowców. Specjalizacją M. Böhma jest również wydawanie pozwoleniem na broń.

Mikołaj Böhm jest psychologiem z kilkunastoletnim stażem pracy, absolwentem i doktorantem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest wykładowcą Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego – na UJ współtworzy autorski program zajęć z zakresu Metody Diagnozy Psychologicznej Kierowców, na Politechnice Krakowskiej prowadzi Punkt Konsultacji Psychologiczno- Pedagogicznych realizujący pomoc i poradnictwo psychologiczne. Od 2009 prowadzi własny gabinet psychologiczny PSYCHOMETRIA oferujący badania w zakresie psychologii transportu, psychologii pracy oraz poradnictwa i konsultacji psychologicznych. Od 2012 roku związany jest też ze Scanmed SA.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług psychologa w Weiss Klinik!