Back to top
Weiss Klinik - optyk, okulistyka, chirurgia plastyczna

Blog

Nowości Laserowa korekcja wad wzroku

Przedłużamy akcję "Przywitaj lato z dobrym wzrokiem!"

Cieszymy się, że nasza wakacyjna akcja "Przywitaj lato z dobrym wzrokiem!" spotkała się z tak ogromnym Waszym zainteresowaniem! Dlatego przedłużamy -50 na drugie oko do 31 lipca 2022.

Laserowa korekcja wad wzroku to trwający zaledwie kilka minut zabieg, zupełnie bezbolesny, dzięki któremu pozbędziesz się okularów czy soczewek kontaktowych - raz na zawsze!

Zabieg poprzedzony jest wieloma specjalistycznymi badaniami narządu wzroku, które - oprócz odpowiedzi na pytanie, czy laserowa korekcja jest metodą dla korekcji Twojej wady wzroku - ma dać lekarzowi obraz stanu zdrowia Twoich oczu. Dzięki badaniom, lekarz zaproponuje najbardziej optymalną dla Ciebie metodę zabiegową oraz przedstawi efekty, jakich możesz spodziewać się dzięki zabiegowi laserowej korekcji wady wzroku.

Tylko teraz w Weiss Klinik -50% na drugie oko!

Wykonaj zabieg laserowej korekcji wady wzroku na dwoje oczu i za drugie oko zapłać -50%! Oznacza to, że całkowity koszt zabiegu wynosi aż -25%! Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu laserowej korekcji wzroku w cenie 300 zł obejmuje szczegółowe badania narządu wzroku. Akcja trwa do 30.06.2022 i nie dotyczy metody femto-LASIK. 

Dowiedz się więcej o laserowej korekcji wad wzroku w Weiss Klinik >>

Umów wizytę w Weiss Klinik >>