Back to top
Weiss Klinik - optyk, okulistyka, chirurgia plastyczna

Blog

Nowości

Jesteś studentem? Pozbądź się wady wzroku - raz na zawsze!

Niech okulary czy soczewki kontaktowe nie ograniczają Twoich aktywności! Pozbądź się wady wzroku skutecznie i raz na zawsze - dzięki bezpiecznemu, bezbolesnemu i trwającemu zaledwie kilka minut zabiegowi laserowej korekcji wzroku w Weiss Klinik

Laserowa korekcja wad wzroku to trwający zaledwie kilka minut zabieg, zupełnie bezbolesny, dzięki któremu pozbędziesz się okularów czy soczewek kontaktowych - raz na zawsze!

Zabieg poprzedzony jest wieloma specjalistycznymi badaniami narządu wzroku, które - oprócz odpowiedzi na pytanie, czy laserowa korekcja jest metodą dla korekcji Twojej wady wzroku - ma dać lekarzowi obraz stanu zdrowia Twoich oczu. Dzięki badaniom, lekarz zaproponuje najbardziej optymalną dla Ciebie metodę zabiegową oraz przedstawi efekty, jakich możesz spodziewać się dzięki zabiegowi laserowej korekcji wady wzroku.

Tylko teraz w Weiss Klinik dla studenta!

Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu laserowej korekcji wzroku w cenie 99 zł (zamiast 300 zł!) i koszt samego zabiegu -15%. Akcja dotyczy studentów, po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej i trwa od 01.10.2020 do 30.11.2020. Cena - 15% nie obejmuje metody femto-lasik.

Dowiedz się więcej o laserowej korekcji wad wzroku w Weiss Klinik >>

Umów wizytę w Weiss Klinik >>